Garantija | noteikumi - Elīze G
 

Lietotājvārds Parole

Aizmirsāt paroli?
Vēl nav konta? ReģistrētiesJūsu grozs pagaidām ir tukšs.
Garantija

Mēs saprotam, ka iegādāties internetā tekstilizstrādājumus un dziju ir zināmā mērā riskanti, jo šīs preces ir vajadzīgs aptaustīt, izjust, pārliecināties par pareizo krāsu toni. Ja, saņemot preci, Jūs konstatējat, ka pirkums tik tiešām neatbilst Jūsu vēlmēm un jūtaties vīlušies un neapmierināti, tad, iepriekš piezvanot pa telefonu 27068973, un vienojoties ar klientu konsultanti (vai atrakstot par savu problēmu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ), varat sūtīt šo preci atpakaļ, un pēc preces saņemšanas naudas summu ieskaitīsim Jūsu kontā.

Ja precei atklājies bojājums vai defekts, to ir iespējams samainīt 2 nedēļu laikā, vai saņemt atpakaļ naudu par pirkumu.

Par preču tirdzniecību ar nelieliem defektiem.

Šāds variants visvairāk ir iespējams, pērkot dzijas. Ja prece ir noliktavā, tad tā noteikti būs nebojāta un labā iesaiņojumā. Bet var gadīties, ka Jūs ļoti vēlaties iegādāties kādu dziju, kas izrādās, atrodas tikai vienā veikalā, kur tam saplīsis fices iepakojums, vai arī dzija noslīdējusi no kamoliņa. Tādos gadījumos mēs ar Jums noteikti sazināsimies, un informēsim par šāda veida defektiem. Ja Jums tie liksies nebūtiski un joprojām vēlēsieties to iegādāties, tad piedāvāsim 5% - 10% komplimentāru atlaidi.